Balon Süsleme

Balon Süsleme

Balon süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Özellikle açılış organizasyonlarında balon süsleme yapılması mekanın zengin gösterilmesi ve merak uyandırması açısından oldukça önemlidir.Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak 7/24 hizmet veren firmamız çevre illerde başta olmak üzere Sakarya’nın en uzak noktalarına dahi hızlı bir şekilde balon süsleme hizmeti vermekteyiz. Kurumunuza uygun renklerde balonları kullanıp mekana çekicilik katıyoruz.Açılışlarda balon süslemenin çok önemli olduğunu tekrar vurgulayıp Sakarya açılış organizasyonu ekibine güvenebileceğinizi belirtiyoruz.

 

Balon Süsleme Çeşitleri

Açılışlarda kullanılan balon süsleme çeşitleri

  • · Zincir balon
  • · Kapı takı
  • · Sütun balon
  • · Fiyonk
  • · Nazar Boncuğu
  • · Papatya Balon
  • · Uçan Balon
  • · File Balon

Seçenekleri istenilen renklerde kullanılır.

 

Balon Süsleme Hakkında Faydalı Bilgiler

Bizlere sıkça gelen sorular arasında balonu yapıp mı getiriyorsunuz sorusu yer almaktadır. Balon süsleme organizasyonun yapılacağı alanda şişmemiş halde getirdiğimiz balonların profesyonel makineler tarafından şişirilip ipe zincir görüntüsü verilerek birbirine bağlanması suretiyle üretimi yapılır. Üretilen balon uygun şekilde mekana montajlanır balonun formunu koruma süresi havanın sıcaklık ve soğukluk derecelerine göre değişkenlik gösterir. Optimum bir hava sıcaklığında balonlar ortalama 5 gün formunu korur dış etkenlere bağlı olarakta bazen 1 gündede dayanmadığı olmuştur.Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak tüm tecrübelerimizi sizlere paylaşıp uygun balon süsleme dekorasyonunu sizlere sunuyoruz.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.