Çiçek ve Tül Süslemesi

Çiçek ve Tül Süslemesi

Gerçekleşecek organizasyonunuz da yaptığımız süsleme hizmetlerindendir. Çeşitli renk, ebat ve modellerde uygulanabilir. Organizasyon alanına ekstra zenginlik ve görsellik katar.

Organizasyona verdiğiniz önemi vurgular ve zarafetinde simgesin olduğunu unutmazsak ne kadar gerekli olduğunu anlarız.

 

Çiçek ve Tül Süslemesi Yapmak Şart Mıdır?

Açılış organizasyonlarında balon ve bayrak süslemenin yanı sıra yardımcı materyal olarak kullanılır. Tül ve çiçek süsleme ekstra bir hava katar. Tercih edilme oranı balon ve bayrak süslemeye göre daha düşüktür. İyi bir iş detaylarla ortaya çıkar.

Sakarya açılış organizasyon ekibi olarak önemli detayları sizlere zevkle sunmaktayız.

 

Çiçek ve Tül Süslemesi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Genel olarak açılış organizasyonlarında kokteyl hizmetinin verildiği bistro ve kokteyl masalarının üzerine aranjman olarak kullanılır. Aynı zaman da organizasyon alanının girişine de monte edilebilir.

Protokol sehpalarının üzerine, uygun duvarların bel ve kolan kısımlarını canlandırmak amaçlıda montajı yapılabilir. Detay seviyorsanız çiçek ve tül tamda size göre bir karar.

 

Çiçek ve Tül Süslemesinin Fiyatları Nedir?

Organizasyon alanının büyüklüğüne, ne kadar çiçek ve tül kullanılacağına göre, hangi model çiçeklerin kullanılacağı, çiçeklerin montaj yapılacağı alanın büyüklüğü, çiçeklerin canlı yada cansız kullanılacağına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Çiçek ve Tül Süslemegörsellerimiz aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.