Ekipman Kiralama

Ekipman Kiralama

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ya da düğün organizasyonu talep eden müşterilerimizin çeşitli ekipmanlara ihtiyacı olacaktır. Bu gibi ihtiyaçları satın almaktansa kiralamak hem maliyeti düşürecek hemde üzerinizdeki yükü azaltacaktır. Ekipman kiralamaya kokteyl masası, servis masası, çadır, konfeti makinası, ses sistemi, pamuk şeker makinesi, popcorn makinesi, protokol koltuğu, kürsü ve ısıtıcı örnek gösterilebilir.

Neden Ekipman Kiralamalıyım?

Açılışyada kokteyl organizasyonunuz için satın alacağınız ekipmana büyük ihtimalle bir daha ihtiyaç duymayacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınızı satın alamayacaksınız. Sakarya açılış organizasyonu olarak tüm ihtiyaçlarınızı daha ucuza tam zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak için faaliyet göstermekteyiz.

Hangi Ekipmanlar Kiralanabilir?

Ekipman kiralamada mevsimler ya da organizasyonun çeşidi ekipman ihtiyaçlarınızı etkileyecektir. Ekipman kiralamaya bir çok şey dahil edilebilir.

 

Ses Sistemi

Jeneratör

Podyum

Masa

Sandalye

Sis Makinası

Çadır

Şemsiye

Isıtıcı

LCD Ekran TV

Konfeti Makinası

Minder

Sahne

Kırmızı Halı

Fly Tüp

Cam Kadehler

Porselen Tabaklar

Masa Örtüsü

Sehpa

 

Kiralanabilecek ekipmanlardan bazılarıdır. Bunların yanında ekipmanları kullanacak profesyonel desteğini de firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Ekipman Kiralamada Fiyatlandırma Nasıl Olur?

Ekipman kiralamada seçenek çok fazladır. Kişilerin ihtiyaçları ya da tercihleri değişiklik göstermektedir. Açılış organizasyonunuzu planlarken bizimle iletişime geçip neleri temin edebileceğinizi ya da nelere ihtiyaç duyacağınızı öğrenebilir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Ekipman Kiralama görsellerimiz aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.