Fotoğraf ve Video

Fotoğraf ve Video

Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak, organizasyonlarınızdaki hatırlamak isteyeceğiniz güzel anıları profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla modern çağa uygun uygun şekilde çekimler gerçekleştirmekteyiz.

Yeterli ekip ve ekipmanlar Sakarya Açılış Organizasyonu ekibi olarak, organizasyonlarınızı en kaliteli bir biçimde fotoğraf ve video çekimleri ile ölümsüzleştiriyoruz.

 

Açılışlarda Fotoğrafçı ve Kameramanın Faydaları

Açılışlarda fotoğraf ve kameraman olmazsa olmazlardan değildir. İlerleyen teknoloji sayesinde telefonlarımızla bile fotoğraflar ve videolar çekip sosyal medya platformlarında paylaşıp kitlelere ulaşabiliyoruz.

Fakat düzenli bir şekilde arşivlenmiş profesyonel fotoğraf ve videolara sahip olmamızda fayda vardır.

Profesyonel hizmet almak işinize verdiğiniz önemi ve vizyon sahibi biri olduğunuzun göstergesidir.Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak önerilerde bulunuyor ama aynı zamanda tercihlerinize kesinlikle saygı duyuyoruz.

 

Açılışta Fotoğrafçı ve Kameraman Nasıl Giyinmelidir?

Organizasyonunuzda fotoğrafçı veya kameraman dikkat çekmemelidir. Sakarya açılış organizasyonu çekim ekibi içinde kıyafet zorunluluğu getirmiştir. Çekim ekibimiz tamamen siyah giyinirler. Böylece hem dikkat çekmezler hem de şıklıklarını korurlar.

Açılışta Fotoğrafçı ve Kameraman Fiyatı Nedir?

Organizasyonunuzun süreceği saat vereceğimiz hizmet için kaç adet personel verileceği ve çekim içeriğine göre fiyatlarımız değişmektedir.

Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak fiyatlarımızı en uygun şekilde belirliyor ve en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Fotoğrafçı ve Kameramanımızın görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.