Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Gösterisi

Havai fişek gösterisi düşünülenin aksine 2000 yıllık bir geçmişe sahiptir ve o zamanlardan beri açılış organizasyonlarında görsellik ve eğlence amaçlı kullanılmıştır. Havai fişek gösterisi Yakın geçmişe kadar yalnızca geceleri gökyüzünde fişeklerin patlamasıyla kullanılsa da, gelişen teknoloji ve imkanlar ile çok daha büyük kapsamlı bir hale gelmiştir.Havai fişek gösterisi Yürüyüş yolu giriş süslemesinden sahne gösterilerine, yaz etkinliklerinden final gösterilerine kadar geniş kapsamlı ve çeşitleriyle çocuk yetişkin farketmeksizin herkesin ilgisini çekmektedir.

 

Açılışlarda Havai Fişek Olmalı mıdır?

Havai fişek gösterisinin görsel seyri ve vizyon kalitesi çok yüksektir. Özellikle büyük prodüksyonlu açılışlarda ve zengin içerikli düğünlerde sıkça kullanılan havai fişek gösterisi, davetlilerinizin üstünde büyük etki bırakmaktadır.

Havai fişek atımı tamamen profesyonel ekibimiz tarafından kalabalıktan izole edilmiş bir alanda uzaktan kumandalı sistemler ile gerçekleşmektedir.

 

Havai fişek Çeşitleri Nelerdir?

Havai fişek gösterilerinde de pek tabiki zengin bir çeşitlilik bulunmaktadır. Atış süreleri minimum 3 dakikadan başlayıp 5,7 ve 10 dakika şeklinde gerçekleşebilmektedir. Havai fişek gösterisine ek olarak yer volkanları, lazer ışık gösterisi, konfeti atımı ışık şelalesi ve sis duman efektleri de ister ayrı ayrı istenir ise bir potpori halinde sunumu yapılarak görsel şöleni kat be kat arttırabilir.

 

Açılışta Havai Fişek Fiyatları Nelerdir?

Havai fişek gösterisinin fiyatları dakikaların, içeriğin, detayların ve ek isteklerin etkisiyle farklılık göstermektedir.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Havai fişek gösterilerinin görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.