Hostes-Garson Kiralama

Hostes-Garson Kiralama

Hostes Temini: Açılış organizasyonunuzda host ve hostesler diksiyonları, giyimleri ile sizlerin en büyük yardımcıları olacaktır.

Kurumsal ya da bireysel bütün organizasyonlarınızda hosteslerimiz profesyonelliklerinden ödün vermeden her türlü hizmeti vermektedir.

 

Açılışlarda Hosteslerin Faydaları

Açılış organizasyonlarımızda masa düzenini, ürün tanıtımını, servisi ve misafirlerinizi ağırlamayı hosteslerin yaptığını düşünürsek, hostesler bir organizasyonun vazgeçilmezidir.

Diksiyon eğitimi almış güler yüzlü, düzgün giyimli ve bakımlı hosteslerimize ihtiyacınız olacaktır.

 

Açılışlarda Host ve Hosteslerin Kıyafetleri

Hostesler: Beyaz gömlek, siyah etek ya da siyah pantolon giymektedirler.

Hostlar:Beyaz gömlek, siyah pantolon giyip, papyon ya da kravat takmaktadırlar.

Tabi kide siz daha farklısını isteseniz sizin istediğiniz kostüm yada logonuz olan bir kıyafet giyebilirler.

 

Açılışta Hostes-Garson Hizmetlerinin Fiyatları Nelerdir?

Sakarya açılış organizasyonu olarak personelimizin çalışma saatleri, organizasyonun süresinin ve sizlere nasıl bir hizmet sağlayacağı hakkında görüşülüp sizlere bilgi verilmektedir.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuzHostes-Garsonlarımızıngörselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.