Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl(Bistro) Masası Kiralama

Açılış organizasyonlarında ya dadoğum güğnü partisi gibi küçük etkinliklerde dahil olmak üzere kokteyl ürünlerini servis edildiği şık görüntülü masa çeşididir.

Kokteyl masası üzerine saten örtüsü ve tül süslemesi yapılarak güzel bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda çiçekler ile de masa üstü görüntüsü daha şık hale gelebilir. Kurulumu son derece kolay ve fazla yer kaplamazken genellikle kolay atıştırmalıkların servis edildiği ve kısa süreli dinlenmeler için uygundur.

Sakarya Açılış Organizasyon Ekibi olarak en şık kokteyl masalarını en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Kokteyl Masası Kullanımı Gerekli Midir?

Açılış Organizasyonlarında kokteyl hizmeti var ise kokteyl masası olmazsa olmazdır. Ortalama 300 kişilik bir kokteyl için 20 adet kokteyl masası uygundur. Sakarya’nın yanı sıra Kocaeli, Bolu, Düzce gibi çevre illere de en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Kokteyl Masası Çeşitleri Nelerdir?

Cam, ahşap, lake, alüminyum ve benzeri malzemelerden oluşan bir çok çeşidi vardır. İsteğe bağlı olarak tercih edebilirsiniz.

Sakarya açılış organizasyon ekibi sizlere en iyilerini sunmaya devam ediyor.

Kokteyl Masası Fiyatları Nasıldır?

Organizasyonun büyüklüğüne göre sayıca farklılık gösterir aynı zamanda hangi çeşit kokteyl masasının talep edildiği fiyatlarda belirleyici rol oynar. Organizasyonların en küçük malzemesi olarak gözüksede önemi çok fazladır ve fiyatları son derece uygundur.

Sakarya açılış organizasyonu olarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmakya devam ediyoruz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Kokteyl(Bistro) Masası Kiralama

görsellerimiz aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.