Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.

Sakarya açılış organizasyonu olarak kokteyl organizasyonunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı sizin için organize edebiliriz.

Açılış Organizasyonunda Kokteyl Hizmeti

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun açılış organizasyonunuzda alacağınız kokteyl hizmeti misafirlerinize mutlu ve özel hissettirecektir.

Kokteyl süresince sınırsız çay ve kahve, tatlı-tuzlu kuru pasta, Cips, çerez, kanepe, sakallı poğaça, yaprak sarması, sigara böreği, meyve suyu, cola, fanta gibi ikramlarda bulunulabilir.

Kokteyl Nasıl Yapılır?

Açılış organizasyonunuzda kişi sayısı, kokteyl süresi ve menü içeriği düşünülmesi gereken ilk ve en önemli detaylardır. Bu adımdan sonra kokteyl masalarının sayısı, servis yapacak personel sayısı, kokteyl ürünlerinin muhafazası ve çalınacak müzikler planlanabilir.

Açılış Organizasyonunda Kokteyl Ürünlerinin Fiyatlandırılması

Kokteyl ürünlerinin çeşitliliği, kişi sayısı, ürünlerinin ikram edileceği tabakların porselen ya da kullan at malzemelerden olması, içecek ikramlarının cam kadehlerde ya da kutu içecek olması, çerez, meyve seçimi fiyatlandırmada büyük rol oynar

Açılış organizasyonunuz için kokteyl planlaması yaparken kişi sayısı, kokteyl ürünlerinin çeşitliliği, protokol sandalyeleri canlı ya da yapay aranjmanlar, kullanılacak bistro masalar, ses sitemi, garson ve servis elemanı sayısı gibi konularda Sakarya Açılış Organizasyonu Ekibi tüm detayları eksiksiz bir şekilde planlayarak sizlere uygun fiyat ve hizmet sunmaktadır.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.