Konfeti Atımı

Konfeti Atımı Gösterisi

Konfeti gösterileri açılış organizasyonlarında, zengin içerikli düğünlerde, konserlerde, maçlarda, doğum günlerinde, özel günler ve etkinliklerde tercih edilen bir gösteridir.Kısa dakikalar içerisinde kurulabilen konfeti cihazlarımız ve ekipmanlarımız sayesinde tüm isteklerinizi karşılıyoruz. Konfetilerinizi tercihinize göre istenirse belirli renklerde istenirse de rengarenk şeklinde atımı yapabilir.

 

Açılışlarda Konfeti Atımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel Konfeti makinesinin içerisindeki rengarenk veya istenilen renge göre hazırlanan konfeti parçalarını yüksek basınçlı karbondioksit gazı ile istenilen bölgeye yaklaşık 20 metreye kadar uçurup misafir ve izleyenlere görsel şölen yaşatılır. İç ve dış ortam farketmeksizintüm alanlarda konfeti atımı gerçekleştirilebilir.

Sakarya Açılış Organizasyonu ekibi olarak Sakarya’nın yanı sıra Düzce, Kocaeli, Bolu gibi çevre illere de hizmet vermekteyiz.

Açılışlarda Kullanılan Gazlı Konfeti Atımı Fiyatı Nedir?

Açılış organizasyonlarında, zengin içerikli düğünlerde, konserlerde, maçlarda, doğum günlerinde, özel günler ve etkinliklerde tercih edilen konfeti atımında, renk seçeneği ve yoğunluğu fiyatlarda belirleyici etkendir. Bizlerle iletişime geçerseniz organizasyonunuzun içeriğine göre ve fiyatlar için yardımcı oluruz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz konfeti atımı görsellerimiz aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.