Maskot Karakterler

Maskot Hizmeti

Popüler çizgi film karakterleri ve masal kahramanlarını gerçek hayata taşıyan bu kostümler çocuk, yetişkin demeden herkesin gönüllerini fethetmiş durumdadır. Açılış organizasyonlarında, AVM etkinliklerinde, sünnetlerde, doğum günlerinde sıklıkla tercih edilen hizmetler arasında maskotlar ön planda yer almaktadır.

Maskot karakterleri Sakarya’ya ilk kazandıran ve Maskotları Sakarya’ ya tanıtan firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Açılış Organizasyonlarında Maskot Neden Kullanılmadır?

Açılış organizasyonlarında maskotlar gerek popülerliği gerekse büyüklüğüyle insanların ilgisini çekerek müşteri potansiyelini arttırır. Sokakta maskotla karşılaşan insanların ilk yapacağı şeylerden biri maskotla fotoğraf çekilmek ve sosyal medya platformunda paylaşmaktır. Böylelikle oturduğumuz yerden mağazanızın ya da işletmenizin sosyal medyada reklamını da yapmış olursunuz.

Sakarya açılış organizasyonu ekibi tecrübelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyor, işi bilene bırakın ve bize güvenin.

Maskot Fiyatlarını Neler Belirler?

Maskotların fiyatları çalışma sürelerine ya da ortamlarına göre değişir. Açılış organizasyonunuz için tedarik edebileceğiniz maskotlar örnek olarak; Mickey Mouse, Minnie Mouse, Pepee, Sünger Bob, Donald Duck, BuggsBunny, Palyaço kız gösterilebilir. Diğer seçenekler ve fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Maskotlarımızın görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.