Palyaço Kiralama

Palyaço Hizmeti

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır. Palyaçolar gerek kıvır kıvır saçları gerek rengarenk makyajları, kıyafetleri ile çocukların ve yetişkinlerin dikkatini çekmektedir. Organizasyonlarınızda palyaçonun haricinde popüler çizgi film karakterleri ya da maskotlar kullanabilirsiniz.

Palyaço'nun Görevleri

Palyaçolar açılış organizasyonlarda broşür dağıtımı, baskılı balon dağıtımı, yüz boyama hizmetinde bulunmaktadır. Açılış organizasyonunuzda destek aldğınız palyaço, çizgi film karakterleri ya da maskotlar çocukların yanı sıra ebeveynlerin de ilgisini çeker. Bu sırada mağazanızı ve hizmetlerinizi tanıtmaya da fırsat bulurlar.

 Palyaçonun Organizasyonlara Katkısı

Palyaço, açılış organizasyonunuzda en az ikramlarınız ve ya balon dekorasyonunuz kadar önemlidir.

Gerek dansları gerek dağıttığı broşürler ve güler yüzleri ile insanların ilgisini çeker, mağazanızın akılda kalmasını sağlar.

Palyaço Fiyatları?

Açılış organizasyonunuzda destek alacağınız palyaço çalışma süresi, çalışma ortamı gibi detaylar fiyatı etkileyebilir. Fakat her halükarda açılış organizasyonunuzda aldığınız diğer hizmetlerden daha etkili ve daha az maliyetlidir. Firmamızı arayıp organizasyonunuz hakkında detay verdiğiniz takdirde kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.