Protokol Hizmetleri

Protokol Hizmetleri

Açılış organizasyonları birbirinden farklı boyutlarda ve farklı kesimlere hitap ederek gerçekleşir. Protokol üyelerinin bulunduğu organizasyonlarda protokole uygun düzen alınması ve protokol kuralları önem arz etmektedir. Protokole uygun sunucu, protokol koltukları, kürsü, sahne, izleyicilerin oturacağı alanlar titizlikle hazırlanmalıdır. Protokol üyelerinin bulunduğu alana hizmet sehpalarının, çiçeklerin ve hızlı atıştırmaların, kolay içeceklerin bulunması gereklidir. Diksiyonu ve görünüşü düzgün olan personeller tarafından hizmet sağlanması, nezaket açısından büyük önem teşkil eder. Sakarya açılış organizasyon ekibi olarak tüm bu önemli detayların bilinci içerisinde hareket etmekteyiz.

Açılışlarda Protokol Hizmetleri Gerekli midir?

Gerçekleştireceğiniz organizasyona üst düzey siyasiler katılabilir. Organizasyon, temel atma, hizmet bina açılışı, plaza açılışı, olabilir. Bu gibi protokolü olan organizasyonlarda mutlaka protokol hizmeti olmalıdır. Organizasyon detaylarını siz kıymetli müşterilerimizle detaylı görüşerek tüm tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Açılışlarda Protokol Hizmetlerinde Neler Vardır?

Protokol üyelerinin dahil olduğu organizasyonlarda karşılama oldukça önemlidir. İyi görünümlü hostesler tarafından tarafından güler yüzlü karşılama yapmak misafirlerinizin kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Protokol koltuklarına oturacak davetlilerin isimlerinin koltuklarda yazması işinizi kolaylaştıracaktır. Protokol konuşması yapacak kişilerin önceden tespiti sunucunun göreceği protokol sıralamasına uygun arz edilirler. Konuşmanın olacağı alanın profesyonel şekilde hazırlanması işinize verdiğiniz değerin ve önemin yanı sıra iyi bir vizyona da sahip olduğunuzun göstergesidir. Kullanılacak ses ve sahne ekipmanları, teknik personel dahil son derece düzgün çalışmalıdır. Konuşmalardan hemen sonra açılış gerçekleşir. Kurdele kesimi sırasında şık bir tepsi üzerinde protokolün yoğunluğuna göre makas bulunmalıdır. Açılış sonrası protokol için hazırlanan alanda kokteyl verilmesi uygundur. Protokol için ayakta kokteyl fazla tercih edilmez.

Sohbet ve atıştırmalıklar eşliğinde bu güzel günün tadını çıkarın.

Sakarya açılış organizasyon ekibine güvenin ve işi bilenine bırakın.

Protokol Hizmetlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Organizasyona katılan protokol üyelerinin sayısı ve normal davetlilerin sayısı oldukça önemlidir. Sakarya açılış organizasyonu ekibi olarak kullandığımız ekipman ve personel sayıları fiyatlarda belirleyici rol oynamaktadır.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Protokol Hizmetlerinin görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.