Ses ve Sahne Kiralama

Ses Sistemi ve Sahne Temini

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir.İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır. İsteğe ve organizasyonun yapılacağı alana göre gerekli olacak sistemler farklılık göstermektedir. İsteğe bağlı olarak profesyonel DJ, Sunucu, müzik sistemleri temini de gerçekleştirmekteyiz.Sakaryada gerçekleşen mağazaAçılış organizasyonlarına da ses sistemi hizmeti sunmaktayız. Sizlerin öngördüğü tarzdaki geniş yelpazeli müzik arşivimiz ile tüm gözler sizde, mağazanızda, indirimlerinizde olacak. Buna ek olarak sadece müzik ile kalmayıp ilgi çekici sunumlar ile ürün detaylarını seslendirmesi için Sunucu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Açılışta Ses Sistemi'nin Faydaları?

Açılış organizasyonunuzun Sakarya halkı tarafından dikkat çekmesini ve firmanızın vizyon sahibi olmasını istiyorsanız kaliteli müzikler eşliğinde ses sistemi mutlaka olmalıdır.

 

Açılışta Ses Sistemi Fiyatı Nedir?

Sakarya açılış organizasyonu olarak herşeyin en iyisi olması, kaliteli ve sorunsuz bir organizasyon gerçekleşmesi adına profesyonel ekipmanlar kullanmaktayız. Açılışın içerik ve zenginliğine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. İstenilen tüm organizasyonlar için tamamen kendi ürün ve ekipmanlarımızla isteklerinizi karşılıyoruz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Ses Sistemi ve Sahne Temini görsellerimiz aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.