Sis ve Duman Efektleri

Sis ve Duman Efektleri

Sis ve duman efektleri açılış organizasyonlarında, düğünlerde, sünnetlerde, konserlerde, temel atma törenlerinde, karnaval gibi birçok etkinlikte mistik ve etkileyici bir şekilde kullanılmaktadır. Duman çıkartan renkli sislerle birlikte havada patlayan gök bombaları ve bulut efektleri veren cihazlar ve ekipmanlarda organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır.

Açılışlarda Sis ve Duman Efekti Olmalımıdır?

Özellikle büyük ve gösterişli açılış organizasyonlarında sis ve duman efekti kullanımı büyük önem taşır.Sis ve duman efektleriAVM açılışlarının, Devlet dairesi açılışlarının, temel atma törenlerinin, park açılışlarının ve ihtişamlı ve zengin içerikli düğünlerin olmazsa olmazıdır.

İyi bir açılış organizasyonu için Sakarya açılış organizasyonu ekibine güvenmeniz yeterlidir.

Açılışlarda Sis ve Duman Efektleri Nasıl Kullanılır?

Açılış organizasyonlarında, düğünlerde, sünnetlerde, konserlerde, temel atma törenlerinde, karnaval gibi birçok etkinlikte sıkça kullanılanSis ve duman efektlerini özel cihazlar ve ekipmanlar sayesinde oluşturmaktayız. Binbir çeşit renkleri bulunan bu sis ve dumanları kokusuz çevre dostu ve tamamen zararsızdır. Açık ve kapalı alanda kullanımı mümkündür. Boyutları 50 metre ile 100 metre arasında değişim göstermektedir.

Açılışlarda Sis Ve Duman Efektinin Fiyatı Nedir?

Sakarya Açılış Organizasyonu ekibi olarak sade bir sis ve duman efekti gösterisinden dev bir sis ve efekt gösterisine kadar binbir çeşit renkte hizmet vermekteyiz. Sis ve duman efekti gösterisinin belirli bir fiyatı yoktur. Organizasyonun saat aralığı ve istenilen hizmete göre Sis ve duman efekti gösterisinin fiyatları değişmektedir.

Sakarya Açılış Organizasyonu ekibi olarak Sakarya’nın yanı sıra Kocaeli, Düzce,Bolu gibi çevre illere de hizmet vermekteyiz.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz sis ve duman efektigösterilerinin görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.