Tahta Bacak Gösterisi

Tahta Bacak Gösterisi

Tahta Bacak, boyu 3-4 metre arasında değişen uzun profiller üzerinde denge sağlayıp yürüyen bir gösteri sanatçısıdır. Özel dikim konsept kostümleri, ekipmanları ve makyajlarıyla ve elbette ki dev boyu ile özellikle sıcak ürün satışının yapıldığı açılış organizasyonlarında palyaçolar ve kostümlü karakterden oluşan animasyon ekibiyle birlikte ilgi çekici olurlar. İstediğiniz gerçek bir kalabalık ise tahta bacak gösterisi çok yerinde bir karar. Sakarya Açılış organizasyon ve Animasyon Ekibi olarak onlarca bay ve bayan tahta bacak sanatçılarımız gösterileriyle hizmet vermekteyiz.

 

Tahta bacak Açılışlarda Neler Yapar ve Nasıl Giyinir?

Tahta bacak sanatçıları enerjik ve renkli insanlardır. Tahta bacak kostüm çeşitliliği olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Tahta bacak boyutlarına uygun palyaço kostümü, şehzade ve sultan kostümü, varteye kostümü, tahta bacaklara özgü jonglör kostümü ve özel konseptlere uygun kostümler giyebilmektedir.

Tahta bacak sanatçısı düğün, sünnet, açılış organizasyonlarında çocukların ve yetişkinlerin dikkatini ve ilgisini çekerek onlarla birlikte fotoğraf çektirir ve kısa Showları ile çevresindeki meraklı gözlere sahip insanları eğlendirir.

Sakarya Açılış organizasyon ve Animasyon Ekibi olarak onlarca bay ve bayan tahta bacak sanatçılarımız gösterileriyle hizmet vermekteyiz.

Açılış İçin Tahta Bacak Fiyatı Nedir?

Tahta bacaklarımızın belirli bir fiyatı yoktur. Tahta bacaklarımızın fiyatları organizasyonun süresine, istenilen hizmete ve organizasyonun içeriğine göre değişiklik gösterir. Yapacağımız görüşmeler neticesinde en uygun fiyatı sizlere sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Tahta Bacak Gösterisinin görselleri aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.