Yürüyen Reklamlar

Yürüyen Reklamlar

Açılış organizasyonu; bir markanın, kurumun yeni açılacak bir firmanın ya da varolan bir firmanın yeni bir bayisinin veya şubesinin hayata başlamasıyla oluşur.

Bir firma ve marka için reklam olmazsa olmazdır.

Firmanızın, marka ve logonuzun, kampanyalarınızın, indirimlerinizin kısacası sizinle alakalı olan tüm reklam çalışmalarının Sakaryadaki vatandaşlarımıza yürüyen reklamlarımız haber veriyor.

Yürüyen reklamların sabit reklamlara göre en büyük avantajı reklamlarınızı geniş kitleye ulaştırabilme kabiliyetidir.

Profesyonel yürüyen reklam ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde firmanızı, logonuzu, reklamlarınızı sizin belirlediğiniz Sakarya’nın tüm cadde ve sokaklarında taşıyoruz ve sizleri Tüm Sakarya halkinayürüyen reklamlarımızla tanıtıyoruz.

Yürüyen Reklam Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Reklam sektörü geçmişten günümüze her zaman önem sırasını korumuştur. Gelişen teknolojiyle birlikte tüm sektörlerin en önemli silahı reklamlardır. Bu yüzden bizlerde gelişen teknolojiyle reklam sektörünü birleştirip Yürüyen Reklamlar konseptiyle sizlere yardımcı oluyoruz. Sabit reklamlara nazaran yürüyen reklamlar insanların çok daha fazla dikkatini çekiyor ve firmanızın hedef kitlesine Sakarya’nın tüm cadde ve sokaklarında dolaşarak çok daha rahat ulaşıyor. Yürüyen reklamlarımız firmanızın mesajını %92’nin üzerinde iletilme özelliğiyle önem kazanıyor. Yürüyen reklamlarımızın yanı sıra Pedal Board adı verilen Bisikletli Reklam, Moving Box adı verilen LED teknolojili yürüyen Pano, Yürüyen Bayrak, Yürüyen Balon ve Yürüyen maskot seçeneklerimizde mevcuttur.

 

Açılışlarda Yürüyen Reklam Olması Şart Mıdır?

Açılış organizasyonlarında amaç, yeni hizmete giren firmanızın vatandaşlar tarafından bilinirliliğini arttırmaktır. Bir firmayı ayakta tutan o firmanın reklamlar sayesinde akılda kalıcılığıdır. Firmanızın reklamlarını Yürüyen reklamlarımız ile Sakarya halkının gözüne sokuyoruz. Yürüyen reklamlar açılış alanında yada belirlenen bölgelerdeki hedef kitleye gece gündüz farketmeksizin reklam hizmetini verebilmektedir.

Açılışlarda Yürüyen Reklam Fiyatı Nedir?

 

Yürüyen reklamlar hizmetinin en büyük avantajı araç giydirmelerden, billboard ve mega boardlardan, sokakları kaplayan reklam afişlerinden, bina giydirmelerden çok daha fazla insana çok daha düşük fiyatlara ulaşabilmektedir. Fiyatlarımız kaç adet yürüyen reklam, hangi reklam çeşidinin seçildiği, ürün yada broşür dağıtımına göre farklılık göstermektedir.

Açılış organizasyonlarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz Yürüyen Reklam görsellerimiz aşağıdadır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

 

Balon Süsleme & Bayrak Süsleme

Balon ve Bayrak süslemesi; açılış organizasyonlarında, doğum günlerinde, görsel etkinliklerde, firmaların ve mağazaların kampanya, indirim ve etkinliklerinde güzel bir görsellik katan oldukça etkili bir süsleme çeşididir.

Palyaço ve Animatör Hizmetleri

Açılışların, doğum günlerinin, okul şenliklerinin, sünnetlerin, pikniklerin kısacası içinde çocuk bulunan neredeyse tüm organizasyonların olmazsa olmazı , neşe kaynağı palyaçolardır.

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Açılış organizasyonu, lansman, kokteyl, doğum günü, sünnet cemiyeti ve düğün organizasyonunlarında talep edilen tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

 

Ses Sistemi ve Sahne Kiralama Hizmetleri

Bir organizasyonun en vazgeçilmez ögeleri hiç şüphesiz ses ve sahne sistemleridir. İsteğe göre tek kolonlu ses sisteminden dev bir konser alanına kadar profesyonel ses sistemi, sahne, 4lü truss ve ışık sistemleri bünyemizde bulunmaktadır.

Dans ve Müzik Gösterileri Hizmetleri

Dans ve müzik gösterileri organizasyonunun her alanında etkili bir şekilde kullanılabilir.

Müziğin ve dansın evrensel oluşu insanlığa çok büyük katkı sağlar.

Kokteyl ve Catering Hizmetleri

Kokteyl bir açılış organizasyonunun en önemlisi ve hassas detaylardan biridir. Açılış organizasyonunuzda hayal ettiğiniz mekan, konsept ve menü için gerekli planlamaları yapmak tamda Sakarya Açılış Organizasyonunun ve ekibinin işidir.